Hore

Hydrosonická zubná kefka CURAPROX

Hydrosonická zubná kefka CURAPROX - Príbeh hydrosonickej zubnej kefky

Príbeh hydrosonickej zubnej kefky

Na začistku stála, ako tomu často býva, náhoda. Uprostred zürišskej hlavnej stanice, medzi všetkými tými ľuďmi ponáhľajúcimi sa na vlak som stretol profesora Ueliho Saxera. Mal čas na kávu, tak sme spolu v reštaurácii Au premier hovorili o spôsobe, ako sa majú správne čistiť zuby. Ueli Saxer sa intenzívne zaoberal sonickými kefky a ja som bol zvedavý. Samozrejme som mal aj postranné úmysly. Bolo by možné vyrobiť sonickú kefku, pýtam sa Ueliho Saxera, ktorá by bola ešte lepšia ako tie, ktoré sú už na trhu? Áno, povedal Ueli Saxer - tá so správnou hlavičkou. Tu teda je, naša prvá spoločne vyvinutá hlavička sonickej kefky. Veľa úspechov pri Vašom štarte do novej éry ústnej hygieny.

 

Hydrosonická zubná kefka CURAPROX - Dobré dôvody

Dobré dôvody

S manuálnou zubnou kefkou, ak máte správnu techniku čistenia, vyčistíte zuby veľmi dobre. Zároveň však existuje veľa dôvodov prečo začať používať hydrosonickú zubnú kefku CURAPROX. V prípade, že nemáte rovné zuby, máte strojček, implantáty alebo mostíky - s hydrosonickou kefkou už neexistuje v ústach miesto, ktoré by nešlo vyčistiť. Čistenie hydrosonickou zubnou kefkou je veľkou pomocou aj pre užívateľov, ktorí majú problémy s jemnou motorikou. Prezentačné video ako používať hydrosonickú zubnú kefku Curaprox nákdete TU!

 

Hydrosonická zubná kefka CURAPROX - Čo ponúka hydrosonická zubná kefka?

Čo ponúka hydrosonická zubná kefka?

Čistenie manuálnou zubnou kefkou nie je tak jednoduché, ak neovládate správnu techniku čistenia a kto môže úprimne povedať, že ju ovláda? Až príliš často je manuálne čistenie vykonávané zlou (tvrdou) kefkou a zlou technikou - drhnutím tam a späť, pod príliš veľkým tlakom. Výsledkom sú poškodené ďasná, zničené hrubým a úplne neefektívnym čistením. Oproti tomu, hydrosonická kefka zabezpečí, že zuby aj ďasná sú vyčistené dôkladne, a to jemným a nežným spôsobom.

 

Hydrosonická zubná kefka CURAPROX - Čím je hydrosonická zubná kefka iná ako ostatné sonické zubné kefky?

Čím je hydrosonická zubná kefka iná ako ostatné sonické zubné kefky?

Sonické zubné kefky sú veľmi efektívne, príjemné a praktické pomôcky na čistenie zubov. V súčasnej dobe je na trhu veľa druhov sonických kefiek, otázkou teda je: ako vybrať tú správny? Jednou z najdôležitejších častí kefiek, manuálnych alebo elektrických, je hlavička kefky a použité vlákna. Hlavička hydrosonickej kefky je osadená neuveriteľne jemnými a kvalitnými vláknami CUREN®, ktoré ju odlišujú od ostatných sonických kefiek.

 

Hydrosonická zubná kefka CURAPROX - CUREN® vlákna: mimoriadne jemné a účinné pre ideálnu profylaxiu

CUREN® vlákna: mimoriadne jemné a účinné pre ideálnu profylaxiu

Väčšina sonických kefiek, ktoré sú aktuálne na trhu, má vlákna s priemerom 0,2 mm, zatiaľ čo CUREN® vlákna na kefke Hydrosonic majú v priemere len 0,152 mm. To znamená, že CUREN® vlákna uľahčujú prístup k ťažko dosiahnuteľným oblastiam a umožňujú neuveriteľne jemné čistenie:

  • celého zuba až pod okraj ďasien
  • parodontálnych vačkov
  • medzi zubami
  • skrytých medzier
  • okolo implantátov
  • strojčeka a zámkov
 

Hydrosonická zubná kefka CURAPROX - Voľba je len na Vás, sensitive alebo power: vymeniteľné hlavice hydrosonickej kefky

Voľba je len na Vás, sensitive alebo power: vymeniteľné hlavice hydrosonickej kefky

Každé balenie hydrosonickej kefky obsahujú dve čistiace hlavice. CHS 200 sensitive hlavica je vhodná pre tých, ktorí s hydrosonickou kefkou začínajú: obzvlášť jemná a účinná, s úžasnou čistiacou schopnosťou. CHS 300 power hlavica poskytuje perfektný čistiaci servis skúseným užívateľom sonických kefiek: čistí dôkladne a jemne, proste dokonale.

 

Hydrosonická zubná kefka CURAPROX - Výkonný motor s troma čistiacimi programami

Výkonný motor s troma čistiacimi programami

Hydrosonic dosahuje až 42.000 kmitov za minútu, čím dosahuje vysoko účinného čistenia a výrazne zvyšuje hydrodynamický efekt. Výkonný motor umožňuje tri čistiace programy: Program INTENSIVE je ideálny k dôkladnému odstráneniu baktérií zubného plaku. Program SOFT pre čistenie citlivých zubov a ďasien jemne a bezpečne. Program MASSAGE je určený pre masáž ďasien alebo pre zoznámenie sa s novým (hydrosonickým) spôsobom čistenia zubov.

 

Hydrosonická zubná kefka CURAPROX - Ergonomická rukoväť pre správny uhol (45 stupňov) čistenia

Ergonomická rukoväť pre správny uhol (45 stupňov) čistenia

Pri čistení zubov je veľmi dôležité vyčistiť tiež ďasnový žliabok (miesto, kde je zub prikrytý okrajom ďasna). V mnohých prípadoch sa to nedarí, pretože nie je ľahké udržiavať kefku v správnom uhle. Rukoväť Hydrosonic svojím ergonomickým tvarom umožňuje a podporuje čistenie pod správnym uhlom tak, aby ste vždy dosiahli perfektný výsledok.

 

Hydrosonická zubná kefka CURAPROX - Vhodný aj pre deti od štyroch rokov a dospievajúcich

Vhodná aj pre deti od štyroch rokov a dospievajúcich

CURAPROX Hydrosonic je odporúčaný aj pre deti a dospievajúcich. Hydrosonická zubná kefka je dobrou alternatívou v prípadoch, keď čistením manuálnou kefkou nie je dosiahnutý optimálny výsledok. Či už z dôvodu nedostatku motorických schopností (u malých detí) alebo motivácie (u mladistvých). Vďaka sonickej technológii a CUREN® vláknam môžu teraz aj tí menej zruční alebo netrpezliví dosiahnuť výrazne lepších čistiacich výsledkov. Skúsenosti potvrdzujú správnosť individuálneho prístupu - pre niekoho je optimálna manuálna zubná kefka, niekto si čistí zuby dlhšie a s väčšou radosťou hydrosonickou kefkou. Curaprox ponúka oboje. Dôležité je sa uistiť, že zuby vašich detí a dospievajúcich dostávajú správnu starostlivosť.

 

Hydrosonická zubná kefka CURAPROX - Pre implantáty a strojčeky

Pre implantáty a strojčeky

Používatelia so zubnými implantátmi alebo strojčekom veľmi ocenia výhody, ktoré prináša čistenie kefkou Hydrosonic, pretože práve oni musia venovať ústnej hygiene mimoriadnu starostlivosť. V ich ústach sa nachádza mnoho zákutí a medzier, ktoré treba opatrne vyčistiť a na to je Hydrosonic ideálna: dosiahne do všetkých kritických miest a všetko vyčistí jemne a opatrne. Takéto uľahčenie dentálnej starostlivosti vykúzli na tvárach užívateľov úsmev z príjemného pocitu žiarivo čistých zubov, implantátov a zubných strojčekov.

 

Hydrosonická zubná kefka CURAPROX - Spolu s hydrosonickou kefkou nájdete v balení: CPS prime medzizubné kefky...

Spolu s hydrosonickou kefkou nájdete v balení: CPS prime medzizubné kefky...

Bez ohľadu na to, ako dobre si čistíte zuby zubnou kefkou, alebo čo vám sľubujú rôzne články v médiách, čistenie zubnou kefkou nestačí. Ktokoľvek, komu záleží na tom, aby boli čisté aj jeho medzizubné priestory, by mal skúsiť medzizubnú kefku z rady CPS prime. Tieto malé kefky sú tak jemné a efektívne, že si medzizubné čistenie naozaj užijete. V porovnaní s dentálnou niťou je použitie medzizubných kefiek neporovnateľne jednoduchšie. Medzizubná kefka správnej veľkosti sa v medzizubnom priestore rozvinie a dosiahne na všetky kritické miesta, ktoré vyčistí. Vrátane ďasnového žliabku!

 

Hydrosonická zubná kefka CURAPROX - ...a zubná pastu Enzycal CURAPROX

...a zubnú pastu Enzycal CURAPROX

Zubná pasta Enzycal je jemná zubná pasta, ktorá je neskutočne nežná k vašim zubom, ďasnám a ústnym slizniciam. Enzycal je dokonalým riešením pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť dráždivým alebo kontroverzným zložkám, obsiahnutých v bežných zubných pastách. Jemné zloženie bez obsahu SLS dokonca môže pomôcť pri výskyte áft a posilňuje sliznicu.

 

Hydrosonická zubná kefka CURAPROX - Enzycal - priateľská k sonickým kefkám

Enzycal - priateľská k sonickými kefkám

Zubná pasta Enzycal nie je tak penivá ako iné zubné pasty, takže môže byť používaná pri čistení sonickými zubnými kefkami. Zvukové vlny nie sú obmedzované a nenarušované penou a môžu sa bez problémov šíriť. Presne za týchto podmienok môže sonická kefka naplno rozvinúť svoje prednosti: zvukové vlny čistia aj miesta, na ktoré vôbec nedosiahnu vlákna kefky.

 

Ak máte zájem o kúpu CURAPROX Hydrosonic alebo len vedieť cenu kliknite: TU!


Späť