Hore

Individulne Trénovaná Orálna Prevenicia (iTOP)

Individulne Trénovaná Orálna Prevenicia - iTOPUž takmer dve desaťročia vyučuje Jiři Sedelmayer ústnu hygienu na stomatologickej fakulte Univerzity v Hamburgu. Jeho inovatívny spôsob čistenia zubov a revolučný prístup k výučbe, motivácii a kontrole individuálnej orálnej hygieny má teraz svoj názov: individuálne Trénovaná Orálna Prevencia (iTOP - individually Taught Oral Prophylaxis).

Má tisícky nadšených nasledovníkov na celom svete. Pre mnohých pacientov a stomatologických odborníkov je iTOP synonymom celoživotného zachovania zubov a zdravia v ústnej dutine. iTOP znamená mimoriadne efektívnu a zároveň šetrnú, na individuálnych potrebách jednotlivého pacienta založenú, dôsledne trénovanú a celoživotne v krátkych časových odstupoch kontrolovanú ústnu hygienu.

Individulne Trénovaná Orálna Prevenicia (iTOP)

Toto sú tri piliere iTOP:

  • akceptácia
  • účinnosť
  • šetrnosť

iTOP je vyučovaná a spájaná s celoživotnou starostlivosťou špeciálne vyškolených stomatologických odborníkov, ktorí dôsledne používajú a odporúčajú len individuálne vybrané pomôcky na starostlivosť o ústnu hygienu. Metóda Jiřího Sedelmayera je dnes uznávaná stále rastúcim počtom stomatologických autorít (cit.: K. Rateitschak: Paradontológia. 3. vydanie, 2004, s. 229). iTOP, jeho nová škola, výrazne mení orálnu hygienu vo svete na to najlepšie u stomatológov aj ich pacientov!

TERMÍNY PODUJATÍ ITOP 2024

  • iTOP Relax Basic Jasná, 3. - 5. 10. 2024, Wellness hotel Chopok
  • iTOP Relax Recall Jasná, 3. - 5. 10. 2024, Wellness hotel Chopok
  • iTOP Basic Bratislava, 15. - 16. 11. 2024, Hotel Color
  • iTOP Recall Bratislava, 16. 11. 2024, Hotel Color

Program a cena podujatí iTOP

Tu si môžete pozrieť programy a prihlásiť sa na akciu: iTOP 2024

Kontaktné osoby

Ak by ste mali ďalšie otázky, kľudne kontaktujte:

Hudák Marek Obchodný reprezentant Tel.: +421 917 34 37 40 E-mail: mhudak@curaprox.sk