Hore

Starostlivosť o protézu s Curaprox BDC

Starostlivosť o protézu Curaprox BDC - CURAPROX BDC - Biologická Dentálna Starostlivosť

CURAPROX BDC - Biologická Dentálna Starostlivosť

Tento systém starostlivosti o dentálnu hygienu umožňuje prvotriednu starostlivosť pre udržanie prvotriedneho umelého chrupu. V skutočnosti potrebuje umelý chrup minimálne rovnakú starostlivosť ako pôvodné zuby. Denné čistenie, týždenná dezinfekcia – a ústa a ďasná zostanú čisté, zdravé a dobre prekrvené.

 

Starostlivosť o protézu Curaprox BDC - Prírodná starostlivosť udržuje umelý chrup ako nový

Prírodná starostlivosť udržuje umelý chrup ako nový

CURAPROX BDC produkty zaistia čistenie umelého chrupu prírodnými prostriedkami bez chemikálií. Bežné čistenie, založené na kyslíkovej dezinfekcii útočí na plastový povrch protéz, takže porézny povrch je jednoduchým miestom pre usadenie bakteriálnych a plesňových toxínov. CURAPROX BDC využíva prírodnú čistiacu silu kyseliny citrónovej, ktorá preukázateľne odstraňuje škodlivý plak a nepoškodzuje plast protézy. Zubné protézy vyzerajú aj po rokoch ako nové.

 

Starostlivosť o protézu Curaprox BDC - Umelý chrup je vašou súčasťou

Umelý chrup je vašou súčasťou

Protéza je pozitívnym aspektom pre vaše zdravie a osobnú pohodu, bez ohľadu na to, ako dlho vám trvá si na ňu zvyknúť. So zubnou protézou budete vyzerať lepšie. Získate novú istotu pri rozprávaní, uľahčí vám žuvanie a rozprávanie.

 

Starostlivosť o protézu Curaprox BDC - Starostlivosť o ústa a zubnú protézu je veľmi dôležitá

Starostlivosť o ústa a zubnú protézu je veľmi dôležitá

Aj pod zubnou protézou môže vzniknúť zápal, ak priestor nie je dôkladne čistený. Môžu sa tam zachytávať zvyšky potravín, čo vedie k zápalu ďasien a v prípade, že sa to nerieši, až k parodontitíde alebo poškodeniu ďasien.
Ak budete vašu zubnú protézu čistiť každý deň a raz týždenne dezinfikovať, pomôžu vám produkty CURAPROX BDC zachovať zdravé prostredie v ústach. Umelý chrup nebude krehký a bude vyzerať po rokoch ako nový.

 

Starostlivosť o protézu Curaprox BDC - Viac ako len čistý – a vyzerá ako nový

Viac ako len čistý – a vyzerá ako nový

CURAPROX BDC produkty pomôžu so starostlivosťou o umelý chrup a bezpečne odstránia, na dennej alebo týždennej báze, všetko čo by sa bez ich použitia uložilo kam nemalo, a to všetko bez negatívneho vplyvu na vysokú kvalitu protézy.

 

Starostlivosť o protézu Curaprox BDC - Prevencia tvorby nebezpečných trhlín

Prevencia tvorby nebezpečných trhlín

CURAPROX BDC využíva prirodzenú silu kyseliny citrónovej. Má to estetické a zdravotné výhody: kyselina citrónová zabraňuje vzniku trhliniek v zubných protézach. Tieto trhlinky sú zdravotným rizikom - bývajú spôsobené komerčnými čistiacimi zložkami založených na agresívnom kyslíku. Škodlivé toxíny alebo plesne, ktoré preniknú do týchto prasklín, pôsobia negatívne nielen na zdravie, ale aj na vzhľad zubnej protézy. Oproti tomu CURAPROX BDC produkty žiadne trhlinky nespôsobujú a vďaka nim bude vaša zubná protéza aj po rokoch vyzerať ako nová.

 

Starostlivosť o protézu Curaprox BDC - Čistenie a stimulácia ďasien

Čistenie a stimulácia ďasien

Zubná kefka CS 5460 ultra soft odstraňuje bakteriálne toxíny, ktoré sa zhromažďujú na ďasnách pod zubnou protézou. S jej 5460 ultrajemnými vláknami a veľmi jemným hustým povrchom ďasná šetrne čistí, dobre stimuluje a prekrvuje.

 

Starostlivosť o protézu Curaprox BDC - Sada starostlivosti o protézu

Sada starostlivosti o protézu

Čistiaci roztok BDC 100 - denný gél odstraňuje baktérie na protézach a zabezpečuje prirodzený pocit sviežosti. Ďalší odporúčaný produkt je týždenná intenzívna starostlivosť, teda čistiaci koncentrát BDC 105: intenzívne čistí a dezinfikuje. Pre Vybrané plochý: nádobka BDC na zubnú protézu. Nevyhnutná je aj protetická BDC kefa: vďaka dvom sadám vlákien, ktoré obsahuje, dosiahne ľahko aj do malých výklenkov. Všetky uvedené produkty sú dostupné v jednej sade.


Späť