Hore

Zubná kefka CS smart

CS smart

Globálna inovácia: 7600 štetín!

CS smart je už na pohlaď menšia - no aj napriek tomu je v istom aspekte "väčšia". Je vhodná pre deti od 5 rokov, vyzerá rovnako ako verzia CS 5460 ultra mäkká, ktorá je pre dospelých. V skutočnosti, je síce trochu menšia, ale zatiaľ čo CS má 5460 individuálnych ultrajemných Curen® vlákien, CS smart má neuveriteľných 7600 Curen® vlákien a tie sú ešte jemnejšie, s priemerom len 0,08 mm. Niet divu, že deti nie sú jediní, ktorí milujú jemnosť CS smart zubnej kefky. Zubný profesionáli, ktorí testovali sú spokojní - a odporúčajú ju dospelým tiež vyskúšať.

 

Hlavička zubnej kefky cs smart

Nová zubná kefka Curaprox CS smart ultra soft je skvelým nasledovníkom po detskej kefke od prvého zúbka Curakid. Zároveň nahrádza zubnú kefku Sensitive Young, tú už hľadať nemusíte. CS Smart je ideálna pre deti, ktorým je Curakid už malá, ale klasická ultra soft ešte veľká. Nejde však o prísne detskú kefku, ocenia ju aj dospelí s menšou čeľusťou.

Vďaka 7600 vláknam ide o ultra jemnú kefku, citlivú a šetrnú k ďasnám, zároveň veľmi účinnú. Veľmi husté vlákna sa postarajú o dokonalé odstránenie zubného povlaku a malá hlavička umožní prístup aj na menej prístupné miesta, kam by sa už väčšia zubná kefka nedostala. Samozrejme, na medzizubné priestory je tu medzizubná kefka.

 

Rúčka zubnej kefky Curaprox cs smart

Curaprox CS smart má malú hlavičku a ultra jemné vlákna. Podobne ako klasická 5460 ultra soft má osemhrannú rúčku pre šikovné uchopenie a jednoduchšiu orientáciu pri čistení zubov, príjemne sedí do ruky.

 

cs smart kolekcia

Ďalšou výhodou, najmä pre motiváciu detí, je široká ponuka farieb, takže si stále môžu vybrať inú. Tvarom pripomínajú malú verziu klasickej ultra soft kefky. A keďže vieme, že deti sa chcú podobať dospelým, pomáha im táto podobnosť vytvoriť si k nej pozitívny vzťah.

Ak si zuby radi čistíte klasickou 5460-kou a chcete skúsiť niečo, čo vďaka menšej hlavičke síce zaberie trochu viac času, ale výborne vyčistí zuby, CS smart zubná kefka určite stojí za to. Menšia hlavička sa totiž lepšie prispôsobí nerovnostiam zubného oblúku.

Zubná kefka CS smart  je ideálna aj pre ortodontických pacientov. Vďaka malej hlavičke si môžu pacienti so strojčekmi čistiť zuby dobre nad aj pod drôtom. Po zložení strojčeka môžu potom prejsť na klasickú 5460-ku, prípadne zostať pri CS smart zubnej kefke, ak im bude viac vyhovovať.


Späť