Hore

Zubné kefky Curaprox

CURAPROX zubná kefka

Efektívne čistenie pomocou zubnej kefky Curaprox

Efektívne čistí povrch vďaka husto vsadeným vláknam CUREN®

Celkovo je na zubnej kefke Curaprox CS 5460 ultra soft 5460 samostatných 0,1mm, jemných vlákien, takže je naozaj ultra mäkkou kefkou. Výsledkom je jedinečný čistiaci povrch na ultrakompaktnej hlavičke - takže všetky časti úst sú ľahko dostupné.

 

Neefektívne čistenie bežnou zubnou kefkou

Pre porovnanie

Štandardná zubná kefka má 500 až 800, v najlepšom prípade snáď 1000 voľne usporiadaných štetín. Tisíce husto osadených mäkkých vlákien CUREN® je veľký rozdiel. Je možné určiť, koľko vlákien sa v Curaprox zubných kefkách nachádza, pretože ich označenie napr. CS 5460 tomu napovedá. Čím vyššie je číslo kefky, tým väčší je počet vlákien umiestnených na hlavičke.

Bežná kefka s cca. 500-800 štetinkami: medzi jednotlivými štetinami zostáva veľké množstvo zbytkov, ktoré sa spätne zachytávajú na chrupe. Zubné kefky CURAPROX CS dokážu odstrániť a narušiť plak dôkladnejšie – práve vďaka veľmi hustým štetinám.

 

Zubné kefky Curaprox majú malé kompaktné hlavičky

Malá, kompaktná hlavička

Existuje niekoľko miest v ústach, ktoré nie je ľahké dosiahnuť s niektorými zubnými kefkami: napríklad za hornými stoličkami, ako aj na vnútornej strane horných a dolných predných zubov. Všetky CURAPROX zubné kefky sú navrhnuté tak, aby sa na tieto miesta nielen dostali, ale ich aj dôkladne vyčistili. Je to vďaka malej, kompaktnej hlavičke kefky.

 

CURAPROX rúčka

Správne držanie kefky vďaka osembokej rukoväti: pol zuba a pol ďasna

Navyše majú tieto kefky osembokú rukoväť, ktorá napomáha umiestniť kefku pod správnym uhlom, teda pod 45° uhlom na zub a na ďasno, aby nielen zub, ale aj veľmi dôležité lemovanie ďasien bolo jemne a zároveň dôkladne vyčistené.

 

CURAPROX fans

Technika čistenia pre fanúšikov tanca

Ako si mám čistiť zuby? Trikom je použiť najmenší tlak, ako sa len dá. Ale predovšetkým presúvajte svoju kefku malými krúživými pohybmi. Myslíte, že je to ťažké?.

 

CS smart

Globálna inovácia: 7600 štetín!

CS smart je už na pohlaď menšia - no aj napriek tomu je v istom aspekte "väčšia". Je vhodná pre deti od 5 rokov, vyzerá rovnako ako verzia CS 5460 ultra mäkká, ktorá je pre dospelých. V skutočnosti, je síce trochu menšia, ale zatiaľ čo CS má 5460 individuálnych ultrajemných Curen® vlákien, CS smart má neuveriteľných 7600 Curen® vlákien a tie sú ešte jemnejšie, s priemerom len 0,08 mm. Niet divu, že deti nie sú jediní, ktorí milujú jemnosť CS smart zubnej kefky. Zubný profesionáli, ktorí testovali sú spokojní - a odporúčajú ju dospelým tiež vyskúšať.

 

CS smart

CS smart

  • Vyvinuté (vhodné) pre deti od 5 rokov
  • Extra malá hlavička zubnej kefky pre mimoriadne presné čistenie
  • 7600 CUREN® vlákien s priemerom 0,08mm
  • Osemhranná rukoväť pre správny uhol úchopu
  • Neuveriteľne mäkká, jemná a účinná
  • Dospelí ju tiež milujú!
 

CURAPROX CS 5460 ortho

Zubná kefka CS 5460 Ortho pre starostlivosť o zuby so strojčekom

Táto zubná kefka má unikátnu uchopnú drážku. V minulosti bolo priam výzvou mať čisté zuby so strojčekom, teraz je tu však zubná kefka Curaprox CS 5460 Ortho so svojim unikátnym prevedením. Vlákna 5460 CUREN® čistia strojček, zuby a ďasná jemne a dôkladne s vynikajúcimi výsledkami.

 

CURAPROX CS single

Zubná kefka CS Single je tou správnou voľbou pre motivovaných

Je to naozaj kefka na zuby? Neexistuje lepší spôsob čistenia zubov: zub za zubom, aby sa okraj ďasien dokonale vyčistil a je ľahko použiteľná na ďasná. Jiří Sedelmayer vyvinul techniku čistenia, nazývanú tiež sólo technika, a CURAPROX vyvinul jednozväzkovú kefku, ktorá je vhodná práve na takéto čistenie: nielenže má naše CUREN® vlákna, ale tiež má pekne zaoblenú chumáčovitú hlavicu. Prečo je to dôležité? Kefka aj chumáč hlavy boli navrhnuté tak, aby vlákna dokonale priliehali na líniu ďasien. Curaprox CS Single sa tiež odporúča pre ľudí s fixným strojčekom a implantátmi - alebo len tak pre potešenie z dôkladného čistenia s úžasnými výsledkami.

 

CURAPROX ATA

Poškodenia pri čistení? ATA pomôže

ATA zubná kefka je jednoducho šťastím pre ľudí, ktorým čistenie zubnou kefkou spôsobuje poškodenia: je takmer nemožné čistiť zuby pomocou ATA pod akýmkoľvek tlakom. Je to preto, že okrúhla rukoväť nemá podporu pre palec a núti tak držať kefku prstami. Takto je teda prakticky nemožné uchopiť kefku päsťou, čo pomáha znížiť tlak pri čistení na minimum. ATA je tiež ideálnou nácvikovou kefkou: precvičuje sa technika čistenia každého zuba zvlášť presne tak, ako keď sa používajú mäkké štetiny bez tlaku. Ako náhle je tlak odstránený, ďasná sa môžu obnoviť a dokonca regenerovať.

 

CURAPROX CS surgical

Pooperačná zubná kefka: CS chirurgická mega soft

Nie je ľahké udržiavať hygienu ústnej dutiny po operáciách, pri zápale a pri ožarovaní ústnej dutiny. V týchto prípadoch je potrebná obzvlášť jemná starostlivosť a práve preto bola vyvinutá CS pooperačná mega mäkká zubná kefka. Táto zubná kefka má viac ako 12000 ultrajemných vlákien, každá s priemerom len 0,06 mm, čo ju robí veľmi mäkkou práve pre ďasná a zuby. Keďže bola navrhnutá špeciálne pre post-chirurgické ošetrovanie chrupu, je to naozaj najjemnejšia kefka svojho druhu. Vyvinutá bola v spolupráci s Prof. N. P. Langom z kliniky pre zubnú starostlivosť na univerzite v Berne.

 

CURAPROX Sensitive Young

Sensitive Young

Je to otestovaná a preverená kefka pre staršie deti. Má obzvlášť malú hlavičku, aby všetky časti úst boli ľahko prístupné, a tiež krátke hrdlo, aby bola kefka ľahko uchopiteľná a samozrejme má mäkké a efektívne CUREN® vlákna.

 

CURAPROX CUREN vlákna

Najväčší nepriateľ povlaku: jemné vlákna CUREN®

Prečo Curaprox CS zubné kefky vyzerajú tak, ako vyzerajú a prečo sú tak mäkké, jemné a efektívne? Najdôležitejšou súčasťou každej zubnej kefky sú jej štetiny. CURAPROX, na rozdiel od iných výrobcov zubných kefiek, pri ich výrobe nepoužíva nylon, ale namiesto toho sa používajú veľmi jemné vlákna vyrobené z CUREN®. CUREN® umožňuje, aby boli štetiny veľmi jemné a tak nepoškodzovali ďasná, a tiež aby poskytovali príjemný pocit pri čistení.

 

CURAPROX CURAkid detká zubná kefka

Jemný a hravý prístup od prvého zúbka s CURAkid zubnou kefkou

Aj deti a batoľatá sa môžu tešiť z čistenia zubov, keď sa objaví prvý zúbok. Použitím unikátnych CUREN® vlákien majú naši najmenší zaistený jemný prístup pri ich každodennom čistení, ako aj skúsenosť bez poškodenia ich veľmi jemnej ústnej sliznice. Taktiež je CURAkid zubná kefka dostatočne úzka a chránená mäkkým plastovým povlakom, aby sa nič v ústach nemohlo poraniť. Táto zubná kefka bola vyvinutá v spolupráci s Prof. Dr med. dent. Adrian Lussi a Dr. med. dent. Nadia-Marina Kellerhoff na univerzite v Berne.


Späť